Egzamin na kartę rowerową 2019

Czternastu uczniów z klasy IV opanowało wiadomości teoretyczne oraz wykazało się dobrą znajomością znaków i przepisów ruchu drogowego. W dniu 13 czerwca 2019 r. dwunastu uczniów na miasteczku ruchu drogowego pozytywnie zaliczyło egzamin na kartę rowerową pod czujnym okiem p. Agnieszki Tołczyk, która przygotowała ich pod kątem treści teoretycznych i przeprowadziła egzamin praktyczny. Zaś dwóch uczniów zaliczyło egzamin praktyczny dopiero w dniu 18 czerwca 2019 r. ze względu na wiek. Zadowolenia i radości było co nie miara. Stres, jaki towarzyszył na egzaminie, szybko znikł, gdyż wszyscy uczniowie zaliczyli go pozytywnie. Gratulujemy wszystkim zdobycia pierwszych uprawnień do kierowania pojazdem jednośladowym po drogach publicznych.