Myśli św. Jana Pawła II

"Ojczyzna jest naszą matką ziemską. Polska jest matką szczególną. Niełatwe są jej dzieje, zwłaszcza na przestrzeni ostatnich stuleci. Jest matką, która wiele przecierpiała i wciąż na nowo cierpi. Dlatego też ma prawo do miłości szczególnej."

Przedszkolaki w Krainie Smyka

30 października dzieci z kl. O i Oddziału Przedszkolnego wybrały się na wycieczkę do Krainy Smyka      w Białymstoku. Dla niektórych przedszkolaków z grupy młodszej była to pierwsza podróż autokarem, dlatego wyjazd związany był z wieloma emocjami oraz oczekiwaniem na nowe przeżycia. Celem wycieczki była przede wszystkim integracja rówieśniczych grup, rozwijanie sprawności ruchowej  oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu. Dodatkową atrakcją była możliwość samodzielnego wykonania pizzy i degustacja przy wspólnym stole. Galeria zdjęć