Dzień Wiosny 2018

Pierwszy Dzień Wiosny obchodziliśmy w naszej szkole zgodnie z coroczną tradycją. W tym dniu wszyscy uczniowie bawili się doskonale, a pomogli im w tym nasi nauczyciele. Świętowanie rozpoczęło się Koncertem „Piosenki z dawnych lat”, który przygotowała p. R. Konopka.
W koncercie wystąpili chętni uczniowie naszej szkoły i cudowny kwartet nauczycieli: p. R. Konopka, p. J. Szmurło, p. E. Chowańska i p. A. Misiukiewicz. Po koncercie odbył się konkurs „Mam talent” przygotowany przez opiekuna SU p. A. Tołczyk, gdzie uczniowie każdej klasy prezentowali swoje znane i nieznane umiejętności: taneczne, wokalne czy też plastyczne. 
Nagrodę główną tzw. „Niepytajkę” na dowolny dzień otrzymała klasa 6a. Odbył się też Konkurs mody wiosennej z lat 60-tych, w którym szanowne jury wybrało najlepszych. Najwspanialszą modą wiosenną zaprezentowała się klasa 7 i 4a. W dalszej części odbył się konkurs na plakat wiosenny lub ilustrację jednego przysłowia o wiośnie. Faworytami w tej dziedzinie była klasa 5. Podsumowaniem całego dnia było ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów dla każdej klasy.
Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ