Myśli św. Jana Pawła II

"Ojczyzna jest naszą matką ziemską. Polska jest matką szczególną. Niełatwe są jej dzieje, zwłaszcza na przestrzeni ostatnich stuleci. Jest matką, która wiele przecierpiała i wciąż na nowo cierpi. Dlatego też ma prawo do miłości szczególnej."

W Krainie Smyka

W dniu 6 marca 2018 roku dzieci z Punktu Przedszkolnego oraz klasy 0 pojechały na wycieczkę do „Krainy Smyka” w Białymstoku. Podczas dwugodzinnego pobytu przedszkolaki miały do dyspozycji m.in. baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie, labirynty, trampolinę, ścianki wspinaczkowe, klocki, samochody, niezliczoną ilość zabawek oraz przyrządów kształtujących zmysły dziecka. Na obiad zjedliśmy przygotowane przez dzieci pizze. Ich przygotowanie sprawiło nie lada frajdę i bardzo zaangażowało dzieci. Pizze smakowały wyśmienicie.. Wyjazd zintegrował dzieci z obu grup przedszkolnych, a ich uśmiechnięte buzie były najlepszym dowodem na miło spędzony czas. Dziękujemy mamom za pomoc w opiece nad dziećmi podczas wycieczki. Do następnego razu!

Galeria zdjęć