Myśli św. Jana Pawła II

"Ojczyzna jest naszą matką ziemską. Polska jest matką szczególną. Niełatwe są jej dzieje, zwłaszcza na przestrzeni ostatnich stuleci. Jest matką, która wiele przecierpiała i wciąż na nowo cierpi. Dlatego też ma prawo do miłości szczególnej."

Z wizytą na Olimpie

W zakończyły się zmagania uczniów klasy V z mitologią grecką. Po zapoznaniu się z wieloma mitami greckimi uczniowie uczestniczyli w realizacji zadań projektowych  „Z wizytą na Olimpie”. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem podeszli do realizacji zadań. Pierwszym z nich było przebranie się za wybraną postać mitologiczną i przygotowanie informacji na jej temat. Następnie uczniowie uczestniczyli w konkursie wiedzy o mitach  „Jeden z dwunastu”. Do finału dotarli: Wiktor Zalewski, Damian Konopka i Karolina Dąbrowska. Zwyciężył Wiktor Zalewski. Gratulujemy!

Galeria zdjęć