Warsztaty "ABC depresji"

W dniach 07.12, 13.12.2017 r. w Szkole Podstawowej w Zawadach odbyły się warsztaty, w których uczestniczyli uczniowie klas VII SP, II-III gimnazjum oraz nauczyciele i wychowawcy. Tematem warsztatów było przybliżenie zagadnień dotyczących smutku i depresji wśród młodzieży. Warsztaty realizowane były w ramach projektu wspierania szkół i placówek oświatowych w zakresie interwencji  kryzysowych.

Warsztaty prowadziła pani Dyrektor Małgorzata Romatowska oraz pedagog Joanna Szmurło.

II Festiwal Projektów

W dniu 24 czerwca 2015 roku w Gimnazjum w Zawadach odbył się II Festiwal Projektów Gimnazjalnych,  podczas którego 3 grupy uczniów przedstawiły efekty swojej pracy.

W bieżącym roku realizowane były następujące projekty edukacyjne: "Tajemnicza ludolfina-liczba pi", "Dbamy o zdrowie" i "Gra terenowa". Opiekunami grup byli: p. Agnieszka Szymańska, p. Mariusz Kruszewski oraz p. Paweł Grabowski.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z festiwalu.https://goo.gl/photos/xMryW6oG75b3fTnU7

"Poszukiwacze Przygód"

Co słychać w przedszkolu? Dziękujemy, wszystko dobrze! Klasa 0a wzięła udział w projekcie edukacyjnym "Poszukiwacze Przygód" organizowanym przez miesięcznik Bliżej Przedszkola. Rozwijanie umiejętności społecznych dzieci to cel projektu. Tematem zajęć były trzy magiczne słowa "Dziękuję, przepraszam, proszę".
Relację z przeprowadzonych zajęć oraz zdjęcia można obejrzeć na stronie internetowej pod poniższym linkiem: