Konkurs "Bożonarodzeniowa gazetka"

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko okazja do składania życzeń, ale też do wyjątkowego  przystrajania klas i wykonania pięknych gazetek. Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najpiękniejszą gazetkę bożonarodzeniową. Wzięły w nim udział wszystkie klasy. W salach pojawiły się oryginalne gazetki  oraz dekoracje okien i drzwi, które zostały ocenione przez przedstawicieli SU.

Wyniki konkursu:

W kategorii klas 0 - III wygrała klasa I, zdjęcie

 II miejsce zajęła klasa 0,

III miejsce klasa III.

W kategorii klas IV - VIII i III Gimnazjum zwyciężyła klasa VIII, zdjęcie

II miejsce zajęła klasa Vb,

 III miejsce klasa  III Gimnazjum.

Nagrodzone klasy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami dziękuje za zaangażowanie w wykonanie gazetek wszystkim uczniom i nauczycielom.

Galeria