Wyniki Olimpiady Wiedzy o Janie Pawle II

"Człowiek nigdy nie zazna szczęścia kosztem drugiego człowieka,
niszcząc jego wolność, depcząc jedo godność i hołdując egoizmowi"
                                                                (Homilia, Sopot 5.06. 1999r.)

Znamy już wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Janie Pawle II, w której brali udział uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum naszej szkoły. Dyplom laureata zdobyła Karolina Czarnowska ucz. kl. VIb przgotowująca się do konkursu pod opieka p. I. Gosk. Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy uznania. Wszyscy biorący udział w znacznym stopniu pogłębili swoją wiedzą o Naszym Ukochanym Patronie - św. Janie Pawle II. Jego myśli i słowa są nam bardzo bliskie.
                                                                                                                                      "Nie bójmy się żyć dla miłości" - Jan Paweł II