"Moja mała Ojczyzna" konkurs plastyczny

POLSKA TO TAKA KRAINA , KTÓRA SIĘ W SERCU ZACZYNA...

W lutym 2018 r., uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Moja mała Ojczyzna”, zorganizowanym przez p. B. Dąbrowską. Konkurs miał na celu przedstawienie miejscowości, w której mieszkają uczniowie, jako  swojej małej ojczyzny oraz rozwijanie patriotyzmu lokalnego. W konkursie wzięło udział 15 uczniów.

I miejsce zajęli: Piotr Maliszewski kl.II i Paulina Maliszewska kl.I,

II miejsce: Martyna Śliwowska kl.II.,

III miejsce :Mateusz Nartowicz kl.II, Bartosz Suchocki kl.I.

Wyróżnienie otrzymali: Ewa Żmijewska kl.III, Gabriela Grabowska kl.II.

Uczniowie otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy. Zwycięzcom i pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy i  gratulujemy! Wszystkie prace zdobią gazetkę szkolną.