Myśli św. Jana Pawła II

"Ojczyzna jest naszą matką ziemską. Polska jest matką szczególną. Niełatwe są jej dzieje, zwłaszcza na przestrzeni ostatnich stuleci. Jest matką, która wiele przecierpiała i wciąż na nowo cierpi. Dlatego też ma prawo do miłości szczególnej."

„Posypały się listeczki dookoła, to już jesień te listeczki wiatrem woła”

28 października dzieci z oddziału przedszkolnego – kl. „0” zaprosiły swoich rodziców oraz młodszych i starszych kolegów na przedstawienie pt. „Jesień w lesie, sadzie i ogrodzie”. Wiersze o tematyce jesiennej przeplatane były piosenkami. Oczarowani rodzice z dumą podziwiali swoje pociechy, które wykazały się nie lada talentem aktorskim. Przedstawienie miało też przesłanie prozdrowotne, ponieważ wiersze i piosenki zawierały wskazówki , jak właściwie się odżywiać. Cały występ nagrodzony był gromkimi brawami publiczności. Nad całością czuwały: Barbara Dąbrowska, Joanna Szmurło, Izabela Małyszko-Lachow. 

Galeria zdjęć