Konkurs językowy PANDA 2016

W dniu 13 kwietnia 2016 roku odbył się w naszej szkole ogólnopolski konkurs językowy PANDA 2016.  Zgodnie z obietnicą przedstawiamy wyniki. Z języka angielskiego w kategorii klas szóstych najlepszy wynik w szkole uzyskała Sylwia Drągowska. Z kolei z języka niemieckiego najwyższym wynikiem w szkole w kategorii klas pierwszych gimnazjum może pochwalić się Nicole Konopka. Karolina Zaleska to najlepsza uczennica w kategorii klas trzecich gimnazjum. Wyróżnionym uczniom gratulujemy oraz zapraszamy wszystkich chętnych do kolejnej edycji konkursu.