Konkurs wiedzy o świętym Janie Pawle II

"Człowiek nie może żyć bez miłości.
Człowiek pozostaje dla siebie istotą niezrozumiałą, jego życie jest pozbawione sensu,
jeśli nie objawi mu się Miłość, jeśli nie spotka się z Miłością
jeśli jej nie dotknie i nie uczyni  w jakiś sposób swoją,
jeśli nie znajdzie w niej żywego uczestnictwa"
                                                        Św. Jan Paweł II

"Najwybitniejszy Polak obecnych czasów" - pod takim hasłem w dniu 9 maja 2016 roku w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o świętym Janie Pawle II. Wzięło w nim udział 19 uczniów gimnazjum. Mieli oni rozwiązać test składający sie z 30 pytań. Celem konkursu było krzewienie nauki św. Jana Pawła II wśród młodzieży, pogłębienie zainteresowania Jego Osobą oraz chrześcijańskiego systemu wartości.

W konkursie, który przygotowała pani Irena Gosk,  można było uzyskać 30 punktów.
Jego zwycięzcami zostali:
1. Monika Stypułkowska - 30 pkt
2. Karolina Zaleska - 26 pkt
3. Weronika Maliszewska - 25 pkt.
Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Galeria zdjęć