KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO I ANGIELSKIEGO

W dniu 13 kwietnia 2016 roku w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs „EDI” z języka niemieckiego i języka angielskiego. Do konkursu przystąpiło łącznie 14 uczniów z gimnazjum i szkoły podstawowej – dziewięciu z języka niemieckiego oraz pięciu z języka angielskiego. Konkurs miał formę testu składającego się z 30 pytań. Do każdego pytania podane zostały cztery warianty odpowiedzi, z których tylko jeden był prawidłowy. Na wyniki musimy, niestety, poczekać do czerwca, ale już teraz trzymamy kciuki za naszych uczniów. Organizatorem konkursu był p. Dariusz Dąbrowski.

Znalezione obrazy dla zapytania flaga anglia       Znalezione obrazy dla zapytania flaga niemiec