Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy przyszedł czas na odpoczynek.

Po Mszy św. wszyscy uczniowie, rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście zebrali się na sali gimnastycznej, gdzie miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor szkoły – Małgorzata Romatowska, która pogratulowała uczniom uzyskanych wyników w nauce. Najlepsi uczniowie  otrzymali z rąk pani dyrektor świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Na zakończenie uroczystości głos zabrał pan Wójt – Krzysztof Wądołowski.  Pogratulował wszystkim uczniom sukcesów w nauce, sporcie i innych dziedzinach edukacji. Wyróżnionym w konkursie „Ziemia nie da sobie rady – segregujmy więc  odpady” wręczył nagrody, a wszystkim życzył miłego i bezpiecznego odpoczynku w czasie wakacji.