"Pójdźmy wszyscy do stajenki..."

Dnia 21 grudnia 2018r., w całej szkole zapanował magiczny nastrój. W każdej klasie przygotowane były spotkania opłatkowe, podczas, których uczniowie, nauczyciele i rodzice składali sobie życzenia, łamali się opłatkiem i śpiewali kolędy. Następnie wszyscy udali się na salę gimnastyczną, aby obejrzeć jasełka szkolne w wykonaniu uczniów klasy I, II, III, pod kierunkiem p. B. Dąbrowskiej, p. R. Konopka, p. H. Stypułkowskiej oraz       p. I Gosk. Przedstawienie z udziałem młodych aktorów wprowadziło publiczność w zadumę i świąteczny nastrój. Dekoracje, stroje i rekwizyty, oraz przepiękne piosenki świąteczne i kolędy dopełniły dzieła. 

Jasełka pozwoliły poczuć atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i rozpocząć wspólne świętowanie narodzenia Zbawiciela.W uroczystości udział wzięli przedstawiciele Urzędu Gminy z panem Wójtem na czele, Banku, Biblioteki Publicznej, Rady Rodziców, pani Dyrektor, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i uczniowie.Wszystkim serdecznie dziękujemy! Na zakończenie uroczystości Pan Wójt Krzysztof Wądołowski podsumował ekologiczny konkurs na zbiórkę surowców wtórnych pt.: "Ziemia nie da sobie rady, segregujmy więc odpady" organizowany przez Szkołę Podstawową i Urząd Gminy Zawady. Koordynatorem konkursu była Pani A. Tołczyk. Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody. Galeria zdjęć