Pasowanie na Przedszkolaka

Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę,
Na bębenku marsza gram, ram tam tam, ram tam tam.
18 października odbyła się pierwsza ważna uroczystość dla najmłodszych dzieci z Oddziału Przedszkolnego - Pasowanie na Przedszkolaka. Na początku wystąpiły dzieci z kl 0, które swym programem artystycznym przekonały młodszych kolegów jak fajnie być przedszkolakiem i dodały otuchy przed ich pierwszym występem. Następnie maluchy zaprezentowały rodzicom piosenki i swym zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują wśród nowych kolegów. Odświętny strój, a także wystrój sali podkreśliły doniosłość wydarzenia. Dzieci złożyły uroczyste ślubowanie,a pan wójt Krzysztof Wądołowski za pomocą wielkiej kredki dokonał pasowania. Na pamiątkę tej ważnej chwili każdy przedszkolak otrzymał dyplom i rożek obfitości. Występ przedszkolaków bardzo podobał się zgromadzonej publiczności, o czym świadczyło skupienie i oklaski a na twarzach rodziców zadowolenie i duma ze swoich małych pociech. Galeria zdjęć