Promieniowanie ojcostwa

„Małżeństwo to wspólnota życia,
to dom, to praca, to troska o dzieci,
to także wspólna radość i rozrywka”
                                       (Św. Jan Paweł II, III Pielgrzymka 1987r.)
„Promieniowanie ojcostwa”  to hasło tegorocznego Dnia Papieskiego.  Ojciec Święty podczas spotkań mówił jak ważna jest rodzina w życiu każdego człowieka. Zwracał uwagę na jej rolę i zadania.
Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. I. Gosk i p. K. Pelc pieśnią i wierszem uczcili 40 rocznicę wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Apostolską, wystawiając w dniu 14 października 2018r. montaż słowno- muzyczny w Kościele p.w. Przemienienia Pańskiego w Zawadach.
Ojciec Święty jest nam szczególnie bliski, ponieważ jest Patronem naszej Szkoły, dlatego zawsze pamiętamy i celebrujemy ważne wydarzenia z jego życia.