Papież Podróżnik

 "Choć przyszło mi żyć w oddali, to jednak nie przestaję czuć się synem tej ziemi i nic co jej dotyczy nie jest mi obce"                                                                                                                                     św. Jan Paweł II, Starachowice, 31.05.1997r.

Papież Podróżnik - to kolejna gazetka jaka pojawiła się w naszej szkole przy tablicy upamiętniającej Patrona. Staramy sie przedstawiać różne sfery Jego życia, aby lepiej Go poznać. Święty Jan Paweł II odbył wiele podróży do różnych zakątków świata. Dzięki Niemu Polska zmieniła swoje oblicze. Stała się znana na świecie. Byłeś, jesteś i będziesz dla nas Wielkim Autorytetem - będziemy zawsze z Tobą.                                                                                                   Gazetkę wykonała p. I. Gosk.