TAK, POMAGAM

Dlaczego jest Święto Bożego Narodzenia?
Dlatego, żeby się nauczyć miłości do Pana Jezusa. 
Dlatego, żeby podawać sobie ręce. 
Dlatego, żeby uśmiechać się do siebie.
Dlatego, żeby sobie przebaczać. 
                                                      Ks. J. Twardowski
TAK, POMAGAM - to akcja, w którą włączyli się członkowie Szkolnego Koła Caritas pod opieką p. I Gosk i p. K. Pelc. Koło nawiązało współpracę z Księdzem Proboszczem naszej parafii i wspólnie zorganizowało zbiórkę żywności. Nadrzędnym celem tej akcji było wsparcie osób potrzebujących.
 Uczestnicy akcji składają najserdeczniejsze życzenia:
"Na Święta Bożego Narodzenia i na Nowy Rok 2018 w blaskach światła gwiazdy Betlejemskiej, z chórami anielskich pieśni, przesyłamy wszystkim mieszkańcom gminy Zawady najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, obfitych łask Bożych, wszelkiej pomyślności na każdy dzień życia oraz błogosławieństwa Bożego".       
                                                                                                                                                                 SKC Zawady