Jasełka 2017

„Chrystus się rodzi
Nas oswobodzi
Anieli grają
Króle witają
Pasterze śpiewają
Bydlęta klękają
Cuda, cuda ogłaszają”.
Jak co roku, w ostatnim dniu przed Świętami Bożego Narodzenia, odbyła się Szkolna Wigilia. Po klasowych spotkaniach opłatkowych wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej, gdzie uczniowie klas: V, VI a, VI b, VII Szkoły Podstawowej oraz II i III Gimnazjum, wystawili piękne Jasełka, przygotowane pod opieką Pań: I. Gosk i K. Pelc. Spektakl przybliżył zgromadzonym historię narodzenia Pana Jezusa.

 W uroczystości udział wzięli: Wójt Gminy Zawady, Sekretarz Gminy Zawady, Dyrektor Banku Spółdzielczego w Zawadach, Przewodniczący Rady Gminy, przedstawiciele Rady Rodziców, Dyrektor Szkoły, nauczyciele, pracownicy szkoły, kierowcy, opiekunowie oraz uczniowie.

Na zakończenie spotkania odbyło się wręczenie nagród w konkursach: na zbiórkę surowców wtórnych, czytelniczym, z języka angielskiego oraz plastycznym. Zwycięzcom gratulujemy!   Galeria zdjęć

„Podnieś rękę Boże Dziecię -błogosław Ojczyznę miłą”