Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy przyszedł czas na odpoczynek.

Po Mszy św. wszyscy uczniowie, rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście zebrali się na sali gimnastycznej, gdzie miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor szkoły – Małgorzata Romatowska, która pogratulowała uczniom uzyskanych wyników w nauce. Najlepsi uczniowie  otrzymali z rąk pani dyrektor świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Na zakończenie uroczystości głos zabrał pan Wójt – Krzysztof Wądołowski.  Pogratulował wszystkim uczniom sukcesów w nauce, sporcie i innych dziedzinach edukacji. Wyróżnionym w konkursie „Ziemia nie da sobie rady – segregujmy więc  odpady” wręczył nagrody, a wszystkim życzył miłego i bezpiecznego odpoczynku w czasie wakacji.

Galeria zdjęć

 

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w środę 19 czerwca 2019r. Uroczystości rozpocznie Msza Święta odprawiona w Kościele p. w. Przemienienia Pańskiego w Zawadach   o godz. 8.00.

I Ty możesz wszystko

Uczniowie klas: VIII, VII b i VI  Szkoły Podstawowej wzięli udział w spektaklu profilaktycznym pt.: „I ty możesz wszystko”, przygotowanym przez dzieci i młodzież z Podwórka Młodego Aktora Miejskiego Programu „Wychowawca Podwórkowy”. Wydarzenie miało miejsce dn. 29.05.2019 r. na Auli Widowiskowej im. Janusza Korczaka Wydz. Pedagogiki i Psychologii UwB. W jego ramach uczniowie mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat zjawiska agresji i przemocy oraz uzyskać informacje, jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia. Podczas wyjazdu opiekę nad wychowankami sprawowali: p. E. Lewczuk, J. Szmurło, A. Szymańska i A. Tołczyk. Galeria zdjęć

Dzień Dziecka z Mlekosiem

Wzorem ubiegłego roku, Dzień Dziecka świętowaliśmy na FESTYNIE Z MLEKOSIEM w Jeżewie Starym. Impreza zorganizowana przez Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka dostarczyła wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, m.in. dmuchane zamki, trampoliny, byk - rodeo, dojenie krowy i kozy,  kolorowanie, malowanie twarzy, budowanie z klocków, wycieczka do laboratorium oceny mleka, konkurs picia mleka i inne rywalizacje. Każde dziecko otrzymało również od organizatorów worek wypełniony prezentami. Galeria zdjęć

Święto Mam

Mamo podaj rękę, niech ją ucałuję.
Dziś jest Twoje Święto - serdecznie winszuję.
Żyj mi mamo zdrowa, szczęśliwa, wesoła,
niech Ci żadna troska nie zasmuci czoła.
Niech Ci wszystko wokół radośnie się plecie.
Kocham Cię, ach kocham nad wszystko na świecie.

24 maja 2019 r. uczniowie klas 0 – III przygotowali mamom niespodzianki w postaci prezentów wykonanych na lekcjach, piosenek i wierszyków. Zaproszone mamy z lubością patrzyły na swoje pociechy, występujące w krótkiej części artystycznej, przygotowanej specjalnie dla nich.

Galeria zdjęć