Klasa 0 w Fabryce Misia

Dzieci z klasy 0 oraz uczniowie klasy I z wychowawczyniami odwiedziły Fabrykę Misia- centrum zabaw dla dzieci. Zjeżdżalnie, tory przeszkód, baseny z kulkami, gry i kostiumy - to atrakcje, z których korzystały nasze maluchy.  Radości i uśmiechu można im pozazdrościć, a dzieci już nie mogą się doczekać, kiedy wrócą tam ponownie. Dziękujemy pani Izie Małyszko, naszej pani logopedzie szkolnej, za pomoc w opiece nad dziećmi podczas wycieczki.

Szansa na sukces w Zawadach

INFORMACJE O PROJEKCIE

„SZANSA NA SUKCES W ZAWADACH”

1. INFORMACJE OGÓLNE

• AKADEMIA NAUKI EMILIA KAROLINA SEROKA/ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W ZAWADACH realizują projekt pt.: "SZANSA NA SUKCES W ZAWADACH”
  • Numer projektu: RPO.03.01.01-02-0217/16
  • Oś priorytetowa: III Kompetencje i kwalifikacje Działanie: 3.1 Kształcenie i edukacja, Poddziałanie: 3.1.2 Wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości oferty edukacyjnejw zakresie kształcenia ogólnego, ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych. Dofinansowanie w wysokości 554 283,75; wartość projektu: 525 067,75.

Czytaj więcej: Szansa na sukces w Zawadach

Wakacyjne szlaki Ojca Świętego

„Człowiekowi potrzebne jest piękno krajobrazu – i dlatego tez nic dziwnego, że ciągną tutaj ludzie z różnych stron Polski. Ciągną latem i zimą. Szukają odpoczynku. Pragną odnaleźć siebie w obcowaniu z przyrodą. Pragną odzyskać siły w zdrowym wysiłku fizycznym, marszu, podejściu, we wspinaczce, w zjeździe narciarskim..."
( Jan Paweł  II, Nowy Targ , 8 czerwca 1979r.)

Wzorem lat poprzednich starać się będziemy wzbogacać wiedzę o Naszym Patronie. W związku z tym już na początku roku została wykonana gazetka „Szlaki wakacyjne Ojca Świętego”. Chcemy poznawać nie tylko Jego życie kapłańskie, ale i prywatne.                                                                                           Gazetkę wykonała p. I. Gosk.

Marsz Niepodległości

W dniu 13.09.2018r. odbył się Marsz Niepodległości, w którym wzięli udział uczniowie klas 0-IV. W biało-czerwonych strojach, z flagami w ręku dzieci przemaszerowały ulicami Zawad. Uczniowie śpiewali piosenki patriotyczne i rozdawali ulotki zachęcające mieszkańców do wspólnego świętowania Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Wzbudzili duże zainteresowanie lokalnej społeczności. Galeria zdjęć                           Organizatorką marszu była p. Renata Konopka.

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

W poniedziałek, 3 września 2018r. uroczyście powitaliśmy Rok Szkolny 2018/2019.  Inaugurację rozpoczęła Msza Święta odprawiona o godz. 8.00 w Kościele p.w. Przemienienia Pańskiego w Zawadach. Następnie wszyscy uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście spotkali się w szkole.

Na nowy rok szkolny wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy samych sukcesów.