Informacja dla Rodziców i Opiekunów

DRODZY RODZICE!

Referendum, które odbyło się w waszej  szkole wśród wszystkich pracowników  zdecydowało, że  w szkole   z dniem  8  kwietnia  2019r. rozpocznie się strajk pracowników  oświaty .

Nauczyciele  zostali  postawieni w trudnej sytuacji. Zostały wyczerpane dostępne  środki prawne porozumienia Rozmowy toczyły się między stroną rządową , a związkową  odnośnie podwyżki wynagrodzenia zasadniczego od grudnia 2018r , a od 10 stycznia  rozpoczęła się procedura sporu zbiorowego ZNP z rządem i pracodawcami.

Na okres strajku zgodnie z prawem do strajku uczniowie nie mogą przebywać w szkole/przedszkolu, gdyż nauczyciel nie może być zobowiązany do jakichkolwiek świadczeń pracowniczych.

Zwracamy się z prośbą do Was,  Drodzy Rodzice, o wyrozumiałość i zrozumienie dla naszej trudnej sytuacji. Z prośbą o wzięcie  na okres strajku odpowiedzialności   za  swoje  dzieci  - zapewnienia im  opieki,  a przede wszystkim bezpieczeństwa.

Chcemy przekazać Wam przesłanie :  pomóżcie zawalczyć nam o godne płace. Nie możemy pracować z myślą, z czego mamy jeszcze zrezygnować, żeby przeżyć do końca miesiąca. Czy można  komfortowo  i wydajnie  pracować   z tą myślą.

Drodzy Rodzice -  pamiętajmy wszystko w szkole zaczyna się od dobrego nauczyciela.

Robimy to także z myślą o dzieciach zarówno tych, które są dzisiaj w szkole jak i tych, które dopiero wejdą do systemu oświaty i będą naszymi uczniami.

Prezes   ZOP  ZNP

Jarosław  Kałmucki

INFORMACJA DLA RODZICÓW DOTYCZĄCA ZASIŁKU OPIEKUŃCZEGO

TURNUSY REHABILITACYJNE DLA DZIECI

Kasa Roliczego Ubezpieczenia Społecznego w okresie wakacji letnich organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w Kasie. Wypoczynek dzieci łączony jest w programem rehabilitacji leczniczej w zakresie wad postawy i chorób układu ruchu oraz układu oddechowego. Wypełnione wnioski można skladać w Placówce Terenowej KRUS w Zambrowie w terminie do 15.05.2018r. Więcej informacji

Wniosek

Informacja o stanie zdrowia dziecka

Termin pierwszego zebrania z Rodzicami

W najbliższy piątek 15 września 2017 r. o godz. 13.30  odbędzie się pierwsze w tym roku szkolnym zebranie z Rodzicami.

Serdecznie zapraszamy.

"Ja jestem zadowolony
i Wy też bądźcie"                                                                                                                                                                                       św. Jan Paweł II
W dniu 18 maja 2017 r. o godz. 10.45 w Zespole Szkół w Zawadach odbędzie się uroczysta akademia z okazji Urodzin Św. Jana Pawła II - a jednocześnie Święto Patrona naszej szkoły, na którą zapraszają uczniowie klas Va i Vb SP wraz     z opiekunami p. I. Gosk i p. K. Pelc.