TURNUSY REHABILITACYJNE DLA DZIECI

Kasa Roliczego Ubezpieczenia Społecznego w okresie wakacji letnich organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w Kasie. Wypoczynek dzieci łączony jest w programem rehabilitacji leczniczej w zakresie wad postawy i chorób układu ruchu oraz układu oddechowego. Wypełnione wnioski można skladać w Placówce Terenowej KRUS w Zambrowie w terminie do 15.05.2018r. Więcej informacji

Wniosek

Informacja o stanie zdrowia dziecka

Termin pierwszego zebrania z Rodzicami

W najbliższy piątek 15 września 2017 r. o godz. 13.30  odbędzie się pierwsze w tym roku szkolnym zebranie z Rodzicami.

Serdecznie zapraszamy.

"Ja jestem zadowolony
i Wy też bądźcie"                                                                                                                                                                                       św. Jan Paweł II
W dniu 18 maja 2017 r. o godz. 10.45 w Zespole Szkół w Zawadach odbędzie się uroczysta akademia z okazji Urodzin Św. Jana Pawła II - a jednocześnie Święto Patrona naszej szkoły, na którą zapraszają uczniowie klas Va i Vb SP wraz     z opiekunami p. I. Gosk i p. K. Pelc.